| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393.305 RON | 398.309 RON | 307.182 RON | +85.147 RON | 1 |
| 2024 | 400.012 RON | 400.014 RON | 365.329 RON | +29.257 RON | 1 |
| 2023 | 297.977 RON | 297.977 RON | 224.341 RON | +70.929 RON | 1 |
| 2022 | 261.341 RON | 261.341 RON | 236.855 RON | +18.184 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.282 RON | 258.155 RON | 56.601 RON | 159.095 RON | 42.459 RON | 288.356 RON | 103.454 RON |
| 2024 | 23.101 RON | 182.858 RON | 88.167 RON | 73.499 RON | 21.192 RON | 90.925 RON | 115.034 RON |
| 2023 | 56.215 RON | 193.276 RON | 122.239 RON | 49.725 RON | 21.312 RON | 160.413 RON | 88.824 RON |
| 2022 | 90.745 RON | 163.320 RON | 97.434 RON | 56.231 RON | 9.655 RON | 235.651 RON | 18.414 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,7% în 2025, după o creștere de 34,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,6%.
Marja netă a crescut de la 7,3% în 2024 la 21,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 191,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 393.305 lei în 2025, față de 400.012 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 44,1% în 2024 la 105,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,7% | 21,6% | 393.305 lei | 105,5% |
| 2024 | 34,2% | 7,3% | 400.012 lei | 44,1% |
| 2023 | 14,0% | 23,8% | 297.977 lei | 64,3% |
| 2022 | - | 7,0% | 261.341 lei | 92,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.450 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 377.344 lei în 2025, calculată pe 587 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AVES COMMERCIAL CONSULTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.