| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.143 RON | 186.231 RON | 101.455 RON | +79.759 RON | 1 |
| 2024 | 213.148 RON | 235.447 RON | 107.485 RON | +121.816 RON | 1 |
| 2023 | 195.223 RON | 238.332 RON | 111.453 RON | +124.543 RON | 1 |
| 2022 | 50.349 RON | 64.877 RON | 103.583 RON | −39.287 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.559 RON | 652.667 RON | - | 57.635 RON | 595.032 RON | 27.906 RON | 648.063 RON |
| 2024 | 42.729 RON | 656.695 RON | - | 56.830 RON | 599.865 RON | 28.147 RON | 668.304 RON |
| 2023 | 60.891 RON | 563.627 RON | - | 53.633 RON | 509.994 RON | 38.246 RON | 580.988 RON |
| 2022 | 83.657 RON | 478.149 RON | - | 51.667 RON | 426.482 RON | 39.673 RON | 514.945 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 36,6% în 2025, după o creștere de 9,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 39,0%.
Marja netă a crescut de la 57,2% în 2024 la 59,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 135.143 lei în 2025, față de 213.148 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,0% în 2024 la 4,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -36,6% | 59,0% | 135.143 lei | 4,1% |
| 2024 | 9,2% | 57,2% | 213.148 lei | 4,0% |
| 2023 | 287,7% | 63,8% | 195.223 lei | 6,1% |
| 2022 | - | -78,0% | 50.349 lei | 7,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.450 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 44,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 377.344 lei în 2025, calculată pe 587 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la A&A ADVISORY SERVICES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.