| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.827 RON | 108.327 RON | 102.039 RON | +6.288 RON | 1 |
| 2024 | 62.508 RON | 80.427 RON | 117.141 RON | −36.714 RON | 1 |
| 2023 | 214.705 RON | 274.254 RON | 126.878 RON | +144.633 RON | 1 |
| 2022 | 98.947 RON | 98.947 RON | 134.830 RON | −36.853 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.678 RON | 92.480 RON | 5.096 RON | 82.275 RON | 5.109 RON | 318.958 RON | 81.200 RON |
| 2024 | 307.678 RON | 78.945 RON | 10.565 RON | 64.204 RON | 4.176 RON | 311.712 RON | 74.911 RON |
| 2023 | 9.040 RON | 134.093 RON | 10.565 RON | 100.807 RON | 22.721 RON | 31.508 RON | 111.625 RON |
| 2022 | 9.529 RON | 118.523 RON | 10.565 RON | 57.970 RON | 49.988 RON | 161.060 RON | -33.008 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,3% în 2025, după o scădere de 70,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 8,5%.
Marja netă a crescut de la -58,7% în 2024 la 8,3% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 75.827 lei în 2025, față de 62.508 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 80,6% în 2024 la 79,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,3% | 8,3% | 75.827 lei | 79,7% |
| 2024 | -70,9% | -58,7% | 62.508 lei | 80,6% |
| 2023 | 117,0% | 67,4% | 214.705 lei | 22,0% |
| 2022 | - | -37,2% | 98.947 lei | 125,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.450 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 31,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 377.344 lei în 2025, calculată pe 587 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RADIENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.