| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.797.733 RON | 54.261.684 RON | 46.554.976 RON | +6.155.123 RON | 156 ▲+15 |
| 2024 | 56.841.609 RON | 60.166.741 RON | 50.324.820 RON | +8.542.414 RON | 141 ▼-32 |
| 2023 | 48.587.154 RON | 49.731.281 RON | 43.627.151 RON | +5.336.153 RON | 173 ▲+22 |
| 2022 | 47.131.116 RON | 49.284.827 RON | 40.954.623 RON | +7.115.281 RON | 151 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.545.460 RON | 56.498.546 RON | 10.336.988 RON | 18.864.461 RON | 27.297.097 RON | 16.432.899 RON | 54.946.752 RON |
| 2024 | 24.656.590 RON | 52.595.240 RON | 8.760.108 RON | 19.545.885 RON | 24.289.247 RON | 19.016.500 RON | 52.378.371 RON |
| 2023 | 22.503.963 RON | 42.362.781 RON | 11.526.874 RON | 25.121.409 RON | 5.714.498 RON | 14.757.096 RON | 46.835.957 RON |
| 2022 | 20.905.952 RON | 32.686.488 RON | 10.523.993 RON | 19.283.701 RON | 2.878.794 RON | 10.644.110 RON | 41.533.828 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 7,1% în 2025, după o creștere de 17,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,9%.
Marja netă a scăzut de la 15,0% în 2024 la 11,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 141 la 156 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 338.447 lei în 2025, față de 403.132 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 24,6% în 2024 la 20,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -7,1% | 11,7% | 338.447 lei | 20,5% |
| 2024 | 17,0% | 15,0% | 403.132 lei | 24,6% |
| 2023 | 3,1% | 11,0% | 280.851 lei | 22,7% |
| 2022 | - | 15,1% | 312.127 lei | 19,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 72 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2120 în 2025, firma se află în primele 21% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 18% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SLAVIA PHARM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.