| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286.983 RON | 286.984 RON | 73.117 RON | +205.430 RON | 1 |
| 2024 | 229.663 RON | 229.663 RON | 59.657 RON | +163.254 RON | 1 |
| 2023 | 228.330 RON | 228.330 RON | 48.332 RON | +177.761 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.878 RON | 218.715 RON | - | 152.525 RON | 66.190 RON | 20.760 RON | 205.833 RON |
| 2024 | 2.107 RON | 181.109 RON | - | 110.518 RON | 70.591 RON | 19.762 RON | 163.454 RON |
| 2023 | 2.645 RON | 193.011 RON | - | 158.120 RON | 34.891 RON | 17.695 RON | 177.961 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 25,0% în 2025, după o creștere de 0,6% în 2024.
Marja netă a crescut de la 71,1% în 2024 la 71,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 286.983 lei în 2025, față de 229.663 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 10,8% în 2024 la 9,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,0% | 71,6% | 286.983 lei | 9,2% |
| 2024 | 0,6% | 71,1% | 229.663 lei | 10,8% |
| 2023 | - | 77,9% | 228.330 lei | 9,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.284 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 33,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 322.184 lei în 2025, calculată pe 438 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEDIC REABILITARE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.