| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 808.552 RON | 808.580 RON | 79.971 RON | +704.836 RON | 1 |
| 2024 | 422.330 RON | 422.330 RON | 65.761 RON | +344.153 RON | 1 |
| 2023 | 381.632 RON | 381.632 RON | 37.082 RON | +340.809 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.222 RON | 717.692 RON | - | 561.033 RON | 156.659 RON | 13.838 RON | 705.076 RON |
| 2024 | 8.552 RON | 348.514 RON | - | 228.902 RON | 119.612 RON | 12.673 RON | 344.393 RON |
| 2023 | - | 347.360 RON | - | 29.303 RON | 318.057 RON | 6.351 RON | 341.009 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 91,5% în 2025, după o creștere de 10,7% în 2024.
Marja netă a crescut de la 81,5% în 2024 la 87,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 104,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 808.552 lei în 2025, față de 422.330 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 3,5% în 2024 la 1,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91,5% | 87,2% | 808.552 lei | 1,9% |
| 2024 | 10,7% | 81,5% | 422.330 lei | 3,5% |
| 2023 | - | 89,3% | 381.632 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.284 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 20% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 78,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 49,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 322.184 lei în 2025, calculată pe 438 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MEDRIM SAVA ONCODIAGNOSTICS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.