Acasă › Firme › Mureș › CARDIO SZIL S.R.L.

CARDIO SZIL S.R.L.

CUI 47941076 Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş · Mureș Activă Sănătate & Farma
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
182K
Cifră de afaceri
RON · 2025
39K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
47941076
Nr. înmatriculare
J26/557/2023
Data înmatriculării
04.04.2023
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8622 · Activități de asistență medicală specializată
Județ
Mureș
Localitate
Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

51K
2023
56K
2024
182K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025181.925 RON181.938 RON135.624 RON+38.916 RON1
202456.385 RON56.385 RON47.101 RON+8.129 RON1
202351.495 RON51.495 RON38.414 RON+12.576 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON52.118 RON0 RON9.414 RON42.704 RON13.033 RON39.157 RON
202427 RON17.959 RON0 RON1.269 RON16.690 RON9.646 RON8.370 RON
2023-17.118 RON-200 RON16.918 RON4.705 RON12.776 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 222,6% în 2025, după o creștere de 9,5% în 2024.

Marja netă a crescut de la 14,4% în 2024 la 21,4% în 2025.

Profitul net a crescut cu 378,7% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 181.925 lei în 2025, față de 56.385 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 53,6% în 2024 la 25,0% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025222,6%21,4%181.925 lei25,0%
20249,5%14,4%56.385 lei53,6%
2023-24,4%51.495 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''19.75
Limită de plată recomandată18.000 RON
X1
0.7499
X2
0.7513
X3
0.8886
X4
3.0045

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 12.284 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 209,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 16,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 322.184 lei în 2025, calculată pe 438 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CARDIO SZIL S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: G•••••• S••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CARDIO SZIL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.