Acasă › Firme › Argeș › KAPPA PROIECT CONSING SRL

KAPPA PROIECT CONSING SRL

CUI 31896394 Mun. Piteşti · Argeș Activă Consultanță & Servicii prof.
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
210K
Cifră de afaceri
RON · 2025
45K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
31896394
Nr. înmatriculare
J03/835/2013
Data înmatriculării
20.06.2013
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Județ
Argeș
Localitate
Mun. Piteşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

250K
2022
277K
2023
250K
2024
210K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025209.600 RON209.601 RON162.217 RON+45.287 RON1
2024249.545 RON249.545 RON172.334 RON+74.715 RON1
2023277.270 RON277.270 RON159.007 RON+115.490 RON1
2022249.653 RON249.653 RON163.542 RON+82.222 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202547.389 RON531.874 RON0 RON481.239 RON50.635 RON13.191 RON566.072 RON
202458.825 RON473.968 RON0 RON432.539 RON41.429 RON12.008 RON520.785 RON
202358.344 RON409.382 RON1.936 RON341.193 RON66.253 RON21.656 RON446.070 RON
20221.870 RON341.509 RON1.240 RON254.900 RON85.369 RON12.799 RON330.580 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 16,0% în 2025, după o scădere de 10,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 5,7%.

Marja netă a scăzut de la 29,9% în 2024 la 21,6% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 209.600 lei în 2025, față de 249.545 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,3% în 2024 la 2,3% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mică valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-16,0%21,6%209.600 lei2,3%
2024-10,0%29,9%249.545 lei2,3%
202311,1%41,7%277.270 lei4,6%
2022-32,9%249.653 lei3,7%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''57.92
Limită de plată recomandată21.000 RON
X1
0.8954
X2
0.9772
X3
0.0818
X4
42.9135

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 6,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 229.640 lei în 2025, calculată pe 339 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la KAPPA PROIECT CONSING cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: V•••••• A•••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la KAPPA PROIECT CONSING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.