Acasă › Firme › Argeș › DESIGN CONSTRUCT & SECURITY S.R.L.

DESIGN CONSTRUCT & SECURITY S.R.L.

CUI 33064655 Mun. Piteşti · Argeș Activă Consultanță & Servicii prof.
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
168K
Cifră de afaceri
RON · 2025
96K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
33064655
Nr. înmatriculare
J2014000531033
Data înmatriculării
15.04.2014
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Județ
Argeș
Localitate
Mun. Piteşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

113K
2022
216K
2023
150K
2024
168K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025167.958 RON168.004 RON70.502 RON+95.855 RON1
2024150.360 RON150.362 RON71.393 RON+77.495 RON1
2023216.240 RON216.240 RON89.448 RON+124.984 RON1 ▲+1
2022112.800 RON112.802 RON30.462 RON+80.147 RON0

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202548.627 RON117.060 RON0 RON100.839 RON16.221 RON69.432 RON96.255 RON
202452.565 RON30.246 RON0 RON4.738 RON25.508 RON4.916 RON77.895 RON
202355.943 RON99.046 RON-44.510 RON54.536 RON10.329 RON144.660 RON
202257.724 RON72.120 RON-4.741 RON67.379 RON12.630 RON117.214 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 11,7% în 2025, după o scădere de 30,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,2%.

Marja netă a crescut de la 51,5% în 2024 la 57,1% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 167.958 lei în 2025, față de 150.360 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,9% în 2024 la 41,9% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202511,7%57,1%167.958 lei41,9%
2024-30,5%51,5%150.360 lei5,9%
202391,7%57,8%216.240 lei6,7%
2022-71,1%-9,7%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''12.44
Limită de plată recomandată17.000 RON
X1
0.2875
X2
0.5809
X3
0.5885
X4
1.3863

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 29,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 229.640 lei în 2025, calculată pe 339 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la DESIGN CONSTRUCT & SECURITY S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: C••••• V•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la DESIGN CONSTRUCT & SECURITY S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.