| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 627.190 RON | 730.531 RON | 683.488 RON | +33.912 RON | 6 |
| 2024 | 532.000 RON | 635.565 RON | 584.647 RON | +39.893 RON | 6 ▲+5 |
| 2023 | 187.710 RON | 252.242 RON | 161.438 RON | +88.927 RON | 1 |
| 2022 | 60.000 RON | 82.798 RON | 68.253 RON | +13.945 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 482.059 RON | 102.431 RON | 237 RON | 95.597 RON | 6.597 RON | 173.802 RON | 72.379 RON |
| 2024 | 613.693 RON | 87.450 RON | 237 RON | 76.864 RON | 10.349 RON | 71.026 RON | 188.467 RON |
| 2023 | 739.752 RON | 42.597 RON | 237 RON | 15.762 RON | 26.598 RON | 96.564 RON | 148.574 RON |
| 2022 | 368.076 RON | 689.408 RON | 0 RON | 688.335 RON | 1.073 RON | 396.095 RON | 59.647 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% în 2025, după o creștere de 183,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 118,6%.
Marja netă a scăzut de la 7,5% în 2024 la 5,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 104.532 lei în 2025, față de 88.667 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 10,1% în 2024 la 29,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,9% | 5,4% | 104.532 lei | 29,7% |
| 2024 | 183,4% | 7,5% | 88.667 lei | 10,1% |
| 2023 | 212,8% | 47,4% | 187.710 lei | 12,3% |
| 2022 | - | 23,2% | 60.000 lei | 37,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 11% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TRIO CONCEPT CONSTRUCT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.