| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 822.971 RON | 827.183 RON | 726.610 RON | +79.659 RON | 2 |
| 2024 | 515.126 RON | 519.562 RON | 501.865 RON | +5.581 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.254.191 RON | 1.257.859 RON | 1.093.985 RON | +151.573 RON | 1 |
| 2022 | 1.337.112 RON | 1.344.329 RON | 1.124.312 RON | +206.870 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.429 RON | 188.859 RON | 57.116 RON | 107.002 RON | 24.741 RON | 119.158 RON | 71.406 RON |
| 2024 | 65 RON | 215.349 RON | 87.929 RON | 36.982 RON | 90.438 RON | 209.729 RON | 6.061 RON |
| 2023 | 6.040 RON | 478.244 RON | 92.095 RON | 216.717 RON | 169.432 RON | 332.575 RON | 152.053 RON |
| 2022 | 23.441 RON | 403.896 RON | 130.150 RON | 126.225 RON | 147.521 RON | 226.119 RON | 201.669 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 59,8% în 2025, după o scădere de 58,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 14,9%.
Marja netă a crescut de la 1,1% în 2024 la 9,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 1.327,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 411.486 lei în 2025, față de 257.563 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 97,4% în 2024 la 62,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59,8% | 9,7% | 411.486 lei | 62,6% |
| 2024 | -58,9% | 1,1% | 257.563 lei | 97,4% |
| 2023 | -6,2% | 12,1% | 1.254.191 lei | 68,7% |
| 2022 | - | 15,5% | 1.337.112 lei | 52,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.387 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 55,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 2.522.150 lei în 2025, calculată pe 615 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la K - ELICOM TRADING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.