| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.639.294 RON | 1.640.371 RON | 556.469 RON | +928.087 RON | 1 |
| 2024 | 1.353.149 RON | 1.353.149 RON | 342.864 RON | +974.562 RON | 1 |
| 2023 | 1.308.634 RON | 1.425.545 RON | 347.045 RON | +1.068.806 RON | 1 |
| 2022 | 1.390.743 RON | 1.390.746 RON | 224.595 RON | +1.155.245 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 999.083 RON | 929.956 RON | 0 RON | 913.745 RON | 16.211 RON | 947.851 RON | 1.006.939 RON |
| 2024 | 1.000.429 RON | 889.643 RON | 0 RON | 700.000 RON | 189.643 RON | 889.041 RON | 1.048.853 RON |
| 2023 | 1.001.775 RON | 1.042.925 RON | - | 523.690 RON | 519.235 RON | 980.303 RON | 1.134.291 RON |
| 2022 | 9.202 RON | 1.156.594 RON | - | 1.062.128 RON | 94.466 RON | 10.311 RON | 1.155.485 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,1% în 2025, după o creștere de 3,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,6%.
Marja netă a scăzut de la 72,0% în 2024 la 56,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.639.294 lei în 2025, față de 1.353.149 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 47,0% în 2024 la 49,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,1% | 56,6% | 1.639.294 lei | 49,1% |
| 2024 | 3,4% | 72,0% | 1.353.149 lei | 47,0% |
| 2023 | -5,9% | 81,7% | 1.308.634 lei | 47,9% |
| 2022 | - | 83,1% | 1.390.743 lei | 0,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.334 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 287.277 lei în 2025, calculată pe 847 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ANGIO TEAM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.