| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 848.788 RON | 3.522.393 RON | 74.732 RON | +2.958.526 RON | 1 |
| 2024 | 832.695 RON | 852.164 RON | 50.530 RON | +776.580 RON | 1 |
| 2023 | 799.638 RON | 814.823 RON | 59.968 RON | +748.439 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 751.466 RON | 762.244 RON | 18.230 RON | +729.386 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 2.985.557 RON | 0 RON | 2.755.490 RON | 230.067 RON | 26.791 RON | 2.958.766 RON |
| 2024 | 0 RON | 934.014 RON | 0 RON | 571.121 RON | 362.893 RON | 157.194 RON | 776.820 RON |
| 2023 | - | 1.043.174 RON | - | 531.223 RON | 511.951 RON | 294.495 RON | 748.679 RON |
| 2022 | 0 RON | 761.447 RON | - | 531.398 RON | 230.049 RON | 31.821 RON | 729.626 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,9% în 2025, după o creștere de 4,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,1%.
Marja netă a crescut de la 93,3% în 2024 la 348,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 281,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 848.788 lei în 2025, față de 832.695 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 16,8% în 2024 la 0,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,9% | 348,6% | 848.788 lei | 0,9% |
| 2024 | 4,1% | 93,3% | 832.695 lei | 16,8% |
| 2023 | 6,4% | 93,6% | 799.638 lei | - |
| 2022 | - | 97,1% | - | 4,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.334 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 19% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 287.277 lei în 2025, calculată pe 847 firme.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 8622 a fost 297.196 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BRAHIMED sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.