| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 512.437 RON | 512.437 RON | 85.677 RON | +411.694 RON | 1 |
| 2024 | 411.978 RON | 411.978 RON | 89.798 RON | +309.820 RON | 1 |
| 2023 | 274.764 RON | 274.764 RON | 74.658 RON | +197.359 RON | 1 |
| 2022 | 257.068 RON | 257.068 RON | 64.084 RON | +190.413 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328 RON | 423.134 RON | 0 RON | 351.128 RON | 72.006 RON | 11.528 RON | 411.934 RON |
| 2024 | 2.296 RON | 317.669 RON | 0 RON | 217.715 RON | 99.954 RON | 9.905 RON | 310.060 RON |
| 2023 | 4.263 RON | 202.507 RON | - | 171.792 RON | 30.715 RON | 9.171 RON | 197.599 RON |
| 2022 | - | 196.091 RON | - | 166.014 RON | 30.077 RON | 5.438 RON | 190.653 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 24,4% în 2025, după o creștere de 49,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 25,9%.
Marja netă a crescut de la 75,2% în 2024 la 80,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 512.437 lei în 2025, față de 411.978 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 3,1% în 2024 la 2,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24,4% | 80,3% | 512.437 lei | 2,7% |
| 2024 | 49,9% | 75,2% | 411.978 lei | 3,1% |
| 2023 | 6,9% | 71,8% | 274.764 lei | 4,4% |
| 2022 | - | 74,1% | 257.068 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.334 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 287.277 lei în 2025, calculată pe 847 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FETUS GIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.