Acasă › Firme › Vâlcea › ANDORIS COM SRL

ANDORIS COM SRL

CUI 16569399 Sat Ilaciu Com. Alunu · Vâlcea Activă Comerț (en-gros & retail)
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
228K
Cifră de afaceri
RON · 2025
2K
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
16569399
Nr. înmatriculare
J2004000619387
Data înmatriculării
02.07.2004
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Județ
Vâlcea
Localitate
Sat Ilaciu Com. Alunu
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

126K
2022
171K
2023
187K
2024
228K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025228.095 RON228.095 RON224.383 RON+1.704 RON3
2024186.649 RON186.649 RON179.883 RON+4.900 RON3 ▲+1
2023170.839 RON170.839 RON153.877 RON+15.288 RON2
2022125.974 RON125.975 RON132.509 RON−7.391 RON2

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON34.957 RON23.493 RON114 RON11.350 RON28.001 RON6.956 RON
20240 RON24.972 RON21.911 RON425 RON2.636 RON19.720 RON5.252 RON
2023-25.397 RON18.900 RON-6.497 RON9.770 RON15.627 RON
2022-16.094 RON14.526 RON-1.568 RON7.155 RON8.939 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 22,2% în 2025, după o creștere de 9,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,9%.

Marja netă a scăzut de la 2,6% în 2024 la 0,7% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 65,2% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 76.032 lei în 2025, față de 62.216 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 79,0% în 2024 la 80,1% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202522,2%0,7%76.032 lei80,1%
20249,3%2,6%62.216 lei79,0%
202335,6%8,9%85.420 lei-
2022--5,9%62.987 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''6.18
Limită de plată recomandată3.000 RON
X1
0.199
X2
0.199
X3
0.1062
X4
0.2484

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 3.039 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 în 2025, firma se află în primele 48% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 1,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 24% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 94 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 5 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la ANDORIS COM cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: P•••••• M••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la ANDORIS COM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.