| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316.831 RON | 316.831 RON | 313.856 RON | +2.509 RON | 1 |
| 2024 | 356.208 RON | 356.208 RON | 275.581 RON | +67.985 RON | 1 |
| 2023 | 261.304 RON | 261.304 RON | 232.382 RON | +24.249 RON | 1 |
| 2022 | 240.182 RON | 240.182 RON | 212.556 RON | +20.793 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 59.519 RON | 50.811 RON | 4.488 RON | 4.220 RON | 34.591 RON | 24.928 RON |
| 2024 | 0 RON | 37.259 RON | 30.055 RON | 2.956 RON | 4.248 RON | 14.840 RON | 22.419 RON |
| 2023 | - | 62.181 RON | 43.382 RON | 12.144 RON | 6.655 RON | 12.116 RON | 50.065 RON |
| 2022 | - | 49.409 RON | 45.317 RON | - | 4.092 RON | 8.855 RON | 40.554 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 11,1% în 2025, după o creștere de 36,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,7%.
Marja netă a scăzut de la 19,1% în 2024 la 0,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 96,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 316.831 lei în 2025, față de 356.208 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 39,8% în 2024 la 58,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -11,1% | 0,8% | 316.831 lei | 58,1% |
| 2024 | 36,3% | 19,1% | 356.208 lei | 39,8% |
| 2023 | 8,8% | 9,3% | 261.304 lei | - |
| 2022 | - | 8,7% | 240.182 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.039 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 în 2025, firma se află în primele 36% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 243.458 lei în 2025, calculată pe 43 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PETSHOP CLEUŢA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.