| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.547 RON | 187.950 RON | 114.241 RON | +62.152 RON | 1 |
| 2024 | 168.839 RON | 168.841 RON | 126.696 RON | +36.038 RON | 1 |
| 2023 | 177.387 RON | 177.389 RON | 107.361 RON | +58.412 RON | 1 |
| 2022 | 165.026 RON | 165.028 RON | 122.956 RON | +37.220 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.810 RON | 79.151 RON | 9.118 RON | 0 RON | 70.033 RON | 23.002 RON | 68.959 RON |
| 2024 | 15.594 RON | 63.659 RON | 3.907 RON | 13.586 RON | 46.166 RON | 4.446 RON | 74.807 RON |
| 2023 | 300 RON | 59.774 RON | 5.552 RON | 1.859 RON | 52.363 RON | 1.452 RON | 58.622 RON |
| 2022 | 300 RON | 40.604 RON | 3.643 RON | 1.551 RON | 35.410 RON | 1.431 RON | 39.473 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,1% în 2025, după o scădere de 4,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,4%.
Marja netă a crescut de la 21,3% în 2024 la 33,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 72,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 187.547 lei în 2025, față de 168.839 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,6% în 2024 la 25,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,1% | 33,1% | 187.547 lei | 25,0% |
| 2024 | -4,8% | 21,3% | 168.839 lei | 5,6% |
| 2023 | 7,5% | 32,9% | 177.387 lei | 2,4% |
| 2022 | - | 22,6% | 165.026 lei | 3,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.039 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 243.458 lei în 2025, calculată pe 43 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FLORALIS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.