| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.123.930 RON | 1.124.881 RON | 1.015.737 RON | +91.645 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 1.303.341 RON | 1.315.635 RON | 1.232.600 RON | +68.749 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.206.601 RON | 1.212.944 RON | 1.074.572 RON | +127.693 RON | 1 |
| 2022 | 1.447.281 RON | 1.491.641 RON | 1.188.174 RON | +288.457 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.274 RON | 877.829 RON | 449.625 RON | 366.456 RON | 61.748 RON | 652.490 RON | 257.307 RON |
| 2024 | 26.752 RON | 969.647 RON | 900.214 RON | 67.241 RON | 2.192 RON | 609.015 RON | 387.884 RON |
| 2023 | 41.823 RON | 995.408 RON | 935.858 RON | 42.849 RON | 16.701 RON | 535.636 RON | 503.918 RON |
| 2022 | 37.637 RON | 1.070.489 RON | 1.026.913 RON | 40.635 RON | 2.941 RON | 731.901 RON | 376.225 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 13,8% în 2025, după o creștere de 8,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 8,1%.
Marja netă a crescut de la 5,3% în 2024 la 8,2% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.123.930 lei în 2025, față de 651.670 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 61,1% în 2024 la 71,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -13,8% | 8,2% | 1.123.930 lei | 71,9% |
| 2024 | 8,0% | 5,3% | 651.670 lei | 61,1% |
| 2023 | -16,6% | 10,6% | 1.206.601 lei | 51,6% |
| 2022 | - | 19,9% | 1.447.281 lei | 66,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 511 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4725 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 305.532 lei în 2025, calculată pe 81 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4725 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la WINE AMBASSADOR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.