| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.208.496 RON | 2.209.253 RON | 1.230.131 RON | +852.581 RON | 7 |
| 2024 | 2.123.471 RON | 2.127.342 RON | 1.185.087 RON | +804.618 RON | 7 |
| 2023 | 1.976.924 RON | 1.982.653 RON | 1.323.102 RON | +639.737 RON | 7 |
| 2022 | 1.531.286 RON | 1.537.287 RON | 955.858 RON | +567.910 RON | 7 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.319 RON | 4.050.140 RON | 78.771 RON | 3.710.839 RON | 260.530 RON | 603.433 RON | 3.454.026 RON |
| 2024 | 7.319 RON | 3.564.093 RON | 58.488 RON | 3.244.919 RON | 260.686 RON | 152.635 RON | 3.418.777 RON |
| 2023 | 22.376 RON | 3.411.844 RON | 73.999 RON | 3.295.505 RON | 42.340 RON | 183.864 RON | 3.250.356 RON |
| 2022 | 51.227 RON | 3.002.634 RON | 129.591 RON | 2.833.202 RON | 39.841 RON | 443.242 RON | 2.610.619 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,0% în 2025, după o creștere de 7,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,0%.
Marja netă a crescut de la 37,9% în 2024 la 38,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 315.499 lei în 2025, față de 303.353 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,3% în 2024 la 14,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,0% | 38,6% | 315.499 lei | 14,9% |
| 2024 | 7,4% | 37,9% | 303.353 lei | 4,3% |
| 2023 | 29,1% | 32,4% | 282.418 lei | 5,4% |
| 2022 | - | 37,1% | 218.755 lei | 14,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.316 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 10% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 36 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VLAD DANIEL IFN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.