| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.081.801 RON | 1.177.996 RON | 998.691 RON | +150.572 RON | 1 |
| 2024 | 183.749 RON | 321.534 RON | 253.422 RON | +56.377 RON | 1 |
| 2023 | 43.759 RON | 114.849 RON | 93.268 RON | +20.432 RON | 1 |
| 2022 | 10.710 RON | 100.284 RON | 88.316 RON | +10.965 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.735 RON | 2.664.217 RON | 1.477.010 RON | 736.452 RON | 450.755 RON | 1.364.794 RON | 1.327.158 RON |
| 2024 | 31.313 RON | 3.192.033 RON | 2.361.994 RON | 604.425 RON | 225.614 RON | 1.876.870 RON | 1.346.476 RON |
| 2023 | 44.266 RON | 3.291.020 RON | 6.628 RON | 3.185.034 RON | 99.358 RON | 1.229.976 RON | 2.105.310 RON |
| 2022 | 57.219 RON | 3.315.496 RON | 40.834 RON | 3.101.231 RON | 173.431 RON | 1.287.837 RON | 2.084.878 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 488,7% în 2025, după o creștere de 319,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 365,7%.
Marja netă a scăzut de la 30,7% în 2024 la 13,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 167,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.081.801 lei în 2025, față de 183.749 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 58,2% în 2024 la 50,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 488,7% | 13,9% | 1.081.801 lei | 50,7% |
| 2024 | 319,9% | 30,7% | 183.749 lei | 58,2% |
| 2023 | 308,6% | 46,7% | 43.759 lei | 36,9% |
| 2022 | - | 102,4% | 10.710 lei | 38,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.322 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 473,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Brăila, mediana aceluiași cod CAEN a fost 380.993 lei în 2025, calculată pe 27 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6492 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LUCLAS IFN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.