| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.364 RON | 105.345 RON | 77.645 RON | +26.660 RON | 1 |
| 2024 | 83.850 RON | 85.165 RON | 67.920 RON | +16.438 RON | 1 |
| 2023 | 85.776 RON | 87.363 RON | 59.027 RON | +27.480 RON | 1 |
| 2022 | 56.300 RON | 56.734 RON | 19.701 RON | +35.946 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.074 RON | 78.054 RON | - | 25.102 RON | 31.758 RON | 52.228 RON | 26.900 RON |
| 2024 | 2.362 RON | 30.081 RON | - | 6.987 RON | 12.918 RON | 11.419 RON | 21.024 RON |
| 2023 | 3.650 RON | 68.622 RON | - | 7.057 RON | 44.568 RON | 25.606 RON | 46.666 RON |
| 2022 | 4.937 RON | 52.617 RON | - | 20.415 RON | 16.205 RON | 4.906 RON | 52.648 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,3% în 2025, după o scădere de 2,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,4%.
Marja netă a crescut de la 19,6% în 2024 la 25,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 62,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 103.364 lei în 2025, față de 83.850 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,2% în 2024 la 66,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,3% | 25,8% | 103.364 lei | 66,0% |
| 2024 | -2,2% | 19,6% | 83.850 lei | 35,2% |
| 2023 | 52,4% | 32,0% | 85.776 lei | 35,4% |
| 2022 | - | 63,8% | 56.300 lei | 8,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.785 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 259.982 lei în 2025, calculată pe 206 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la VAŞAR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.