| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.239 RON | 146.239 RON | 73.733 RON | +71.073 RON | 1 |
| 2024 | 124.510 RON | 124.713 RON | 65.314 RON | +58.176 RON | 1 |
| 2023 | 116.513 RON | 116.513 RON | 65.543 RON | +49.980 RON | 1 |
| 2022 | 107.089 RON | 107.089 RON | 54.195 RON | +51.844 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 195.541 RON | 13.631 RON | 76.190 RON | 105.720 RON | 124.228 RON | 71.313 RON |
| 2024 | 0 RON | 71.924 RON | 15.450 RON | 14.494 RON | 41.980 RON | 19.348 RON | 52.576 RON |
| 2023 | - | 78.294 RON | 13.326 RON | 12.458 RON | 52.510 RON | 11.541 RON | 66.753 RON |
| 2022 | - | 72.364 RON | 16.960 RON | 50.224 RON | 5.180 RON | 20.280 RON | 52.084 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,5% în 2025, după o creștere de 6,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,9%.
Marja netă a crescut de la 46,7% în 2024 la 48,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 146.239 lei în 2025, față de 124.510 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 26,9% în 2024 la 63,5% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,5% | 48,6% | 146.239 lei | 63,5% |
| 2024 | 6,9% | 46,7% | 124.510 lei | 26,9% |
| 2023 | 8,8% | 42,9% | 116.513 lei | - |
| 2022 | - | 48,4% | 107.089 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.785 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 259.982 lei în 2025, calculată pe 206 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la XCONFIG sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.