| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 813.432 RON | 815.063 RON | 774.143 RON | +21.812 RON | 4 |
| 2024 | 739.684 RON | 741.126 RON | 688.265 RON | +35.192 RON | 4 |
| 2023 | 626.134 RON | 626.199 RON | 582.649 RON | +37.288 RON | 4 |
| 2022 | 531.119 RON | 548.000 RON | 527.043 RON | +15.750 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.611 RON | 233.398 RON | 44.367 RON | 11.509 RON | 177.522 RON | 43.728 RON | 253.861 RON |
| 2024 | 62.611 RON | 224.250 RON | 48.135 RON | 19.782 RON | 156.333 RON | 33.892 RON | 254.549 RON |
| 2023 | 62.611 RON | 181.673 RON | 18.540 RON | 12.493 RON | 150.640 RON | 26.507 RON | 219.357 RON |
| 2022 | 62.611 RON | 152.181 RON | 31.934 RON | 10.651 RON | 109.596 RON | 34.303 RON | 182.069 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,0% în 2025, după o creștere de 18,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,3%.
Marja netă a scăzut de la 4,8% în 2024 la 2,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 203.358 lei în 2025, față de 184.921 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,8% în 2024 la 14,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,0% | 2,7% | 203.358 lei | 14,8% |
| 2024 | 18,1% | 4,8% | 184.921 lei | 11,8% |
| 2023 | 17,9% | 6,0% | 156.534 lei | 10,9% |
| 2022 | - | 3,0% | 132.780 lei | 16,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.060 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 în 2025, firma se află în primele 15% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 15% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la VANY COMEXIM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.