| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.357.214 RON | 2.798.645 RON | 896.269 RON | +1.590.222 RON | 1 |
| 2024 | 1.936.781 RON | 2.176.603 RON | 594.658 RON | +1.348.502 RON | 1 |
| 2023 | 1.744.680 RON | 2.073.881 RON | 708.459 RON | +1.348.215 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 1.833.990 RON | 1.948.398 RON | 837.698 RON | +1.095.502 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.972.666 RON | 5.796.319 RON | 0 RON | 50.326 RON | 5.745.993 RON | 491.254 RON | 8.277.731 RON |
| 2024 | 3.081.955 RON | 6.742.808 RON | 0 RON | 81.276 RON | 6.661.532 RON | 577.653 RON | 9.247.110 RON |
| 2023 | 3.190.577 RON | 5.925.073 RON | 0 RON | 363.725 RON | 5.561.348 RON | 134.978 RON | 8.980.672 RON |
| 2022 | 3.331.576 RON | 4.791.901 RON | 0 RON | 373.964 RON | 4.417.937 RON | 491.020 RON | 7.632.457 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,7% în 2025, după o creștere de 11,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,7%.
Marja netă a scăzut de la 69,6% în 2024 la 67,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.357.214 lei în 2025, față de 1.936.781 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 5,9% în 2024 la 5,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,7% | 67,5% | 2.357.214 lei | 5,6% |
| 2024 | 11,0% | 69,6% | 1.936.781 lei | 5,9% |
| 2023 | -4,9% | 77,3% | 1.744.680 lei | 1,5% |
| 2022 | - | 59,7% | - | 6,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.612 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 9% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 18,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 46,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 230.551 lei în 2025, calculată pe 599 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 46 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 11 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TOPIMOB sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.