| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.359.851 RON | 8.363.851 RON | 7.632.473 RON | +602.732 RON | 5 ▲+3 |
| 2024 | 3.372.541 RON | 3.372.542 RON | 2.831.064 RON | +467.150 RON | 2 |
| 2023 | 3.046.269 RON | 3.046.270 RON | 2.607.938 RON | +397.984 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 2.847.439 RON | 2.847.439 RON | 2.241.376 RON | +578.986 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.051 RON | 5.678.427 RON | 146.266 RON | 5.809.221 RON | -277.060 RON | 1.259.042 RON | 4.447.436 RON |
| 2024 | 33.692 RON | 4.918.876 RON | 404.224 RON | 4.761.130 RON | -246.478 RON | 1.103.280 RON | 3.849.288 RON |
| 2023 | 17.812 RON | 4.773.100 RON | 137.573 RON | 4.745.848 RON | -110.321 RON | 1.438.323 RON | 3.352.589 RON |
| 2022 | 72.213 RON | 3.546.431 RON | 4.721 RON | 3.449.428 RON | 92.282 RON | 664.038 RON | 2.954.606 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 147,9% în 2025, după o creștere de 10,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 43,2%.
Marja netă a scăzut de la 13,9% în 2024 la 7,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 2 la 5 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.671.970 lei în 2025, față de 1.686.270 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 22,3% în 2024 la 22,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147,9% | 7,2% | 1.671.970 lei | 22,1% |
| 2024 | 10,7% | 13,9% | 1.686.270 lei | 22,3% |
| 2023 | 7,0% | 13,1% | 1.523.134 lei | 30,0% |
| 2022 | - | 20,3% | 2.847.439 lei | 18,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 381 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4687 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 153,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 32% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4687 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 58 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TMM BUYER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.