| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.423.550 RON | 2.429.036 RON | 1.511.859 RON | +786.656 RON | 1 |
| 2024 | 1.838.187 RON | 1.838.939 RON | 1.118.282 RON | +676.291 RON | 1 |
| 2023 | 1.460.447 RON | 1.469.455 RON | 780.075 RON | +676.752 RON | 1 |
| 2022 | 666.901 RON | 682.015 RON | 506.485 RON | +170.073 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145.427 RON | 1.557.282 RON | 76.915 RON | 1.126.997 RON | 353.370 RON | 916.848 RON | 787.257 RON |
| 2024 | 177.719 RON | 838.710 RON | 249.041 RON | 177.371 RON | 412.298 RON | 336.986 RON | 679.443 RON |
| 2023 | 239.192 RON | 690.482 RON | 104.226 RON | 85.622 RON | 500.634 RON | 253.597 RON | 676.077 RON |
| 2022 | 74.639 RON | 380.006 RON | 93.810 RON | 175.621 RON | 110.575 RON | 283.972 RON | 170.673 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 31,8% în 2025, după o creștere de 25,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 53,7%.
Marja netă a scăzut de la 36,8% în 2024 la 32,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.423.550 lei în 2025, față de 1.838.187 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 33,2% în 2024 la 53,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31,8% | 32,5% | 2.423.550 lei | 53,8% |
| 2024 | 25,9% | 36,8% | 1.838.187 lei | 33,2% |
| 2023 | 119,0% | 46,3% | 1.460.447 lei | 27,3% |
| 2022 | - | 25,5% | 666.901 lei | 62,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.119 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 29,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 2.292.158 lei în 2025, calculată pe 63 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la TESLA NUMERIC S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.