Acasă › Firme › Timiș › TEMPINI SOLUTIONS RO SRL

TEMPINI SOLUTIONS RO SRL

CUI 33759784 Mun. Timişoara · Timiș Activă Comerț (en-gros & retail)
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
45,2 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
2,7 mil.
Profit net
RON · 2025
32
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
33759784
Nr. înmatriculare
J35/2490/2014
Data înmatriculării
03.11.2014
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Județ
Timiș
Localitate
Mun. Timişoara
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
EORI
RO33759784 (valid, verificat la 09.09.2026)
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

33,1 mil.
2022
34,9 mil.
2023
35,7 mil.
2024
45,2 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202545.228.766 RON47.417.417 RON44.158.348 RON+2.694.144 RON32 ▲+2
202435.696.064 RON39.213.048 RON35.899.183 RON+2.782.230 RON30 ▲+6
202334.894.476 RON36.708.395 RON31.874.575 RON+4.090.012 RON24 ▲+4
202233.134.292 RON34.977.473 RON31.225.407 RON+3.221.399 RON20

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20251.790.541 RON21.633.548 RON15.108.962 RON5.993.420 RON531.166 RON18.673.563 RON6.832.961 RON
20242.554.570 RON20.056.700 RON14.439.965 RON3.961.308 RON1.655.427 RON18.727.988 RON6.523.817 RON
20234.669.483 RON17.729.494 RON11.418.177 RON6.043.298 RON268.019 RON14.717.004 RON6.609.587 RON
20223.165.035 RON17.807.301 RON9.726.231 RON7.427.681 RON653.389 RON14.499.266 RON5.407.574 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 26,7% în 2025, după o creștere de 2,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,9%.

Marja netă a scăzut de la 7,8% în 2024 la 6,0% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 30 la 32 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.413.399 lei în 2025, față de 1.189.869 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 82,8% în 2024 la 79,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202526,7%6,0%1.413.399 lei79,7%
20242,3%7,8%1.189.869 lei82,8%
20235,3%11,7%1.453.936 lei65,7%
2022-9,7%1.656.715 lei69,1%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''6.35
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.1264
X2
0.2917
X3
0.1391
X4
0.3659

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 4.128 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 20,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 2,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 5% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 10 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la TEMPINI SOLUTIONS RO cu o singură deblocare

  • Site verificat: t•••••i.ro
  • Persoană de decizie: I••• E•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la TEMPINI SOLUTIONS RO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.