| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.662.956 RON | 2.689.014 RON | 1.739.245 RON | +823.987 RON | 2 |
| 2024 | 2.403.600 RON | 2.519.234 RON | 1.468.519 RON | +976.651 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 2.316.540 RON | 2.524.372 RON | 1.417.996 RON | +1.081.712 RON | 1 |
| 2022 | 2.253.207 RON | 2.259.120 RON | 1.316.109 RON | +920.444 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71.819 RON | 1.658.199 RON | 86.583 RON | 694.449 RON | 877.167 RON | 905.781 RON | 824.237 RON |
| 2024 | 88.686 RON | 1.698.206 RON | 108.219 RON | 843.625 RON | 746.362 RON | 809.991 RON | 976.901 RON |
| 2023 | 6.239 RON | 2.377.757 RON | 100.301 RON | 81.635 RON | 195.821 RON | 635.796 RON | 1.748.200 RON |
| 2022 | 2.994 RON | 4.165.425 RON | 129.910 RON | 177.741 RON | 507.774 RON | 502.088 RON | 3.666.331 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,8% în 2025, după o creștere de 3,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,7%.
Marja netă a scăzut de la 40,6% în 2024 la 30,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.331.478 lei în 2025, față de 1.201.800 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 45,3% în 2024 la 52,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,8% | 30,9% | 1.331.478 lei | 52,4% |
| 2024 | 3,8% | 40,6% | 1.201.800 lei | 45,3% |
| 2023 | 2,8% | 46,7% | 2.316.540 lei | 26,7% |
| 2022 | - | 40,9% | 2.253.207 lei | 12,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.158 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 27,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 25% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 56 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la SUPERTECH Q MATERIALS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.