| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 402.764.829 RON | 410.851.391 RON | 388.401.876 RON | +19.279.172 RON | 1.355 ▲+50 |
| 2024 | 359.327.793 RON | 362.688.341 RON | 352.122.111 RON | +7.574.366 RON | 1.305 ▼-91 |
| 2023 | 358.764.528 RON | 363.849.034 RON | 348.323.296 RON | +13.464.623 RON | 1.396 ▲+126 |
| 2022 | 290.954.743 RON | 297.221.360 RON | 287.035.333 RON | +8.022.919 RON | 1.270 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.878.555 RON | 161.249.788 RON | 380 RON | 140.529.928 RON | 20.719.480 RON | 72.331.709 RON | 76.914.754 RON |
| 2024 | 9.633.076 RON | 132.616.791 RON | 380 RON | 115.391.375 RON | 17.225.036 RON | 66.048.995 RON | 56.430.276 RON |
| 2023 | 11.535.431 RON | 151.569.051 RON | 380 RON | 144.226.052 RON | 7.342.619 RON | 61.656.618 RON | 81.314.020 RON |
| 2022 | 10.729.758 RON | 132.955.490 RON | 381 RON | 123.912.898 RON | 9.042.211 RON | 46.928.999 RON | 76.615.210 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,1% în 2025, după o creștere de 0,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,4%.
Marja netă a crescut de la 2,1% în 2024 la 4,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 154,5% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a crescut de la 1.305 la 1.355 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 297.243 lei în 2025, față de 275.347 lei în 2024.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,1% | 4,8% | 297.243 lei | 42,8% |
| 2024 | 0,2% | 2,1% | 275.347 lei | 46,4% |
| 2023 | 23,3% | 3,8% | 256.995 lei | 37,8% |
| 2022 | - | 2,8% | 229.098 lei | 32,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.438 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 35,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la STEFANINI ROMANIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.