| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.785 RON | 5.435 RON | 5.160 RON | +231 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 2.777 RON | 3.077 RON | 2.623 RON | +444 RON | 1 |
| 2023 | 405 RON | 850 RON | 1.243 RON | −393 RON | 1 |
| 2022 | 710 RON | 1.235 RON | 1.324 RON | −126 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 4.498 RON | 3.322 RON | 23 RON | 1.153 RON | 4.037 RON | 461 RON |
| 2024 | 0 RON | 4.925 RON | 4.822 RON | 23 RON | 80 RON | 4.695 RON | 230 RON |
| 2023 | - | 3.467 RON | 3.388 RON | 5 RON | 74 RON | 3.682 RON | -215 RON |
| 2022 | - | 2.348 RON | 2.157 RON | 144 RON | 47 RON | 2.170 RON | 178 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 72,3% în 2025, după o creștere de 585,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 88,9%.
Marja netă a scăzut de la 16,0% în 2024 la 4,8% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 95,3% în 2024 la 89,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72,3% | 4,8% | - | 89,8% |
| 2024 | 585,7% | 16,0% | 2.777 lei | 95,3% |
| 2023 | -43,0% | -97,0% | 405 lei | - |
| 2022 | - | -17,7% | 710 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 32.120 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 69,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 234.450 lei în 2025, calculată pe 1.258 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Numele de conducere sunt prea frecvente în registru pentru ca legăturile prin administrator să fie afișate ca fapt verificabil.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la STANIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.