| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148.200 RON | 171.227 RON | 124.357 RON | +45.209 RON | 1 |
| 2024 | 143.192 RON | 157.624 RON | 97.297 RON | +58.892 RON | 1 |
| 2023 | 144.956 RON | 162.420 RON | 85.601 RON | +75.243 RON | 1 |
| 2022 | 55.530 RON | 66.357 RON | 28.482 RON | +36.355 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83.550 RON | 16.411 RON | - | 9.413 RON | 6.998 RON | 13.200 RON | 84.879 RON |
| 2024 | 95.016 RON | 30.953 RON | - | 8.380 RON | 22.573 RON | 22.804 RON | 99.670 RON |
| 2023 | 78.869 RON | 48.575 RON | - | 12.247 RON | 36.328 RON | 7.818 RON | 114.518 RON |
| 2022 | 85.638 RON | 12.582 RON | - | 6.116 RON | 6.466 RON | 10.429 RON | 81.069 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,5% în 2025, după o scădere de 1,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 38,7%.
Marja netă a scăzut de la 41,1% în 2024 la 30,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 148.200 lei în 2025, față de 143.192 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 18,1% în 2024 la 13,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,5% | 30,5% | 148.200 lei | 13,2% |
| 2024 | -1,2% | 41,1% | 143.192 lei | 18,1% |
| 2023 | 161,0% | 51,9% | 144.956 lei | 6,1% |
| 2022 | - | 65,5% | 55.530 lei | 10,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.612 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dâmbovița, mediana aceluiași cod CAEN a fost 224.627 lei în 2025, calculată pe 157 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 34 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SIMNET sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.