| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157.920 RON | 157.921 RON | 62.802 RON | +90.381 RON | 1 |
| 2024 | 318.640 RON | 318.640 RON | 94.472 RON | +216.043 RON | 1 |
| 2023 | 309.440 RON | 309.440 RON | 52.225 RON | +254.183 RON | 1 |
| 2022 | 272.936 RON | 272.936 RON | 9.589 RON | +256.647 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.996 RON | 50.035 RON | 0 RON | 39.264 RON | 10.771 RON | 8.649 RON | 90.382 RON |
| 2024 | 72.361 RON | 229.896 RON | 0 RON | 184.503 RON | 45.393 RON | 70.486 RON | 231.771 RON |
| 2023 | 101.871 RON | 245.284 RON | - | 222.886 RON | 22.398 RON | 92.971 RON | 254.184 RON |
| 2022 | 6.868 RON | 253.249 RON | - | 216.185 RON | 37.064 RON | 3.469 RON | 256.648 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 50,4% în 2025, după o creștere de 3,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 16,7%.
Marja netă a scăzut de la 67,8% în 2024 la 57,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 58,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 157.920 lei în 2025, față de 318.640 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 23,3% în 2024 la 8,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -50,4% | 57,2% | 157.920 lei | 8,7% |
| 2024 | 3,0% | 67,8% | 318.640 lei | 23,3% |
| 2023 | 13,4% | 82,1% | 309.440 lei | 26,8% |
| 2022 | - | 94,0% | 272.936 lei | 1,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.141 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 52,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 54,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 224.742 lei în 2025, calculată pe 1.674 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SETRAY SOFTWARE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.