| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.700.649.108 RON | 5.797.463.270 RON | 5.648.476.561 RON | +81.616.884 RON | 221 ▲+18 |
| 2024 | 5.900.145.712 RON | 5.969.297.588 RON | 5.803.110.925 RON | +108.911.516 RON | 203 |
| 2023 | 5.626.214.338 RON | 5.704.595.466 RON | 5.527.264.041 RON | +169.166.341 RON | 203 ▼-21 |
| 2022 | 5.672.304.915 RON | 5.775.539.532 RON | 5.641.341.991 RON | +86.017.230 RON | 224 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.422.295 RON | 1.497.972.362 RON | 50.181.667 RON | 1.060.091.353 RON | 47.699.342 RON | 192.688.685 RON | 1.244.683.384 RON |
| 2024 | 7.898.977 RON | 1.423.493.042 RON | 62.090.927 RON | 769.010.233 RON | 7.391.882 RON | 178.430.890 RON | 1.163.066.500 RON |
| 2023 | 7.903.208 RON | 1.579.240.668 RON | 58.481.214 RON | 1.214.605.488 RON | 41.153.966 RON | 447.073.547 RON | 1.054.154.983 RON |
| 2022 | 5.900.765 RON | 1.339.323.970 RON | 49.167.904 RON | 1.215.382.076 RON | 74.773.990 RON | 168.699.750 RON | 884.988.641 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 3,4% în 2025, după o creștere de 4,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 0,2%.
Marja netă a scăzut de la 1,8% în 2024 la 1,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 203 la 221 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 25.794.792 lei în 2025, față de 29.064.757 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,5% în 2024 la 12,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -3,4% | 1,4% | 25.794.792 lei | 12,8% |
| 2024 | 4,9% | 1,8% | 29.064.757 lei | 12,5% |
| 2023 | -0,8% | 3,0% | 27.715.342 lei | 28,2% |
| 2022 | - | 1,5% | 25.322.790 lei | 12,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 984 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 7 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la SAMSUNG ELECTRONICS ROMANIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.