| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 400.360.199 RON | 418.612.743 RON | 336.146.933 RON | +73.664.327 RON | 630 ▲+71 |
| 2024 | 362.890.445 RON | 369.962.274 RON | 307.723.301 RON | +60.548.150 RON | 559 ▲+59 |
| 2023 | 344.451.350 RON | 353.574.326 RON | 277.629.380 RON | +71.839.984 RON | 500 ▲+34 |
| 2022 | 273.822.422 RON | 288.716.233 RON | 228.174.955 RON | +53.002.603 RON | 466 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210.265.780 RON | 456.490.733 RON | 129.381.262 RON | 299.408.663 RON | 27.700.808 RON | 206.841.629 RON | 459.009.266 RON |
| 2024 | 187.526.579 RON | 438.520.576 RON | 117.565.629 RON | 293.694.908 RON | 27.260.039 RON | 246.026.463 RON | 379.761.435 RON |
| 2023 | 150.304.653 RON | 365.976.704 RON | 111.355.095 RON | 228.265.417 RON | 26.356.192 RON | 209.856.419 RON | 305.822.912 RON |
| 2022 | 106.159.680 RON | 334.966.382 RON | 94.067.018 RON | 204.295.118 RON | 36.604.246 RON | 207.320.949 RON | 234.012.599 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,3% în 2025, după o creștere de 5,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,5%.
Marja netă a crescut de la 16,7% în 2024 la 18,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 559 la 630 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 635.492 lei în 2025, față de 649.178 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 39,3% în 2024 la 31,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,3% | 18,4% | 635.492 lei | 31,0% |
| 2024 | 5,4% | 16,7% | 649.178 lei | 39,3% |
| 2023 | 25,8% | 20,9% | 688.903 lei | 40,6% |
| 2022 | - | 19,4% | 587.602 lei | 47,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ROMPHARM COMPANY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.