| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296.650 RON | 296.650 RON | 175.487 RON | +118.552 RON | 1 |
| 2024 | 258.850 RON | 265.399 RON | 162.188 RON | +100.610 RON | 1 |
| 2023 | 223.330 RON | 223.330 RON | 144.771 RON | +76.594 RON | 1 |
| 2022 | 194.435 RON | 194.436 RON | 121.605 RON | +67.916 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.839 RON | 118.882 RON | 0 RON | 84.501 RON | 34.381 RON | 140.129 RON | 119.592 RON |
| 2024 | 183.477 RON | 114.112 RON | 0 RON | 84.750 RON | 29.362 RON | 196.739 RON | 100.850 RON |
| 2023 | 25.970 RON | 122.870 RON | - | 44.235 RON | 78.635 RON | 16.369 RON | 132.471 RON |
| 2022 | 51.548 RON | 64.282 RON | - | 15.585 RON | 48.697 RON | 3.756 RON | 112.074 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,6% în 2025, după o creștere de 15,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,1%.
Marja netă a crescut de la 38,9% în 2024 la 40,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 296.650 lei în 2025, față de 258.850 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 66,1% în 2024 la 54,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,6% | 40,0% | 296.650 lei | 54,0% |
| 2024 | 15,9% | 38,9% | 258.850 lei | 66,1% |
| 2023 | 14,9% | 34,3% | 223.330 lei | 11,0% |
| 2022 | - | 34,9% | 194.435 lei | 3,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.281 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 238.088 lei în 2025, calculată pe 602 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RED ACCOUNT MAR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.