| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.100 RON | 298.240 RON | 75.494 RON | +220.121 RON | 1 |
| 2024 | 281.950 RON | 285.813 RON | 68.991 RON | +214.020 RON | 1 |
| 2023 | 293.200 RON | 294.637 RON | 62.541 RON | +229.209 RON | 1 |
| 2022 | 296.400 RON | 296.400 RON | 55.900 RON | +237.595 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61.500 RON | 317.537 RON | 0 RON | 171.550 RON | 145.987 RON | 155.561 RON | 225.575 RON |
| 2024 | 58.365 RON | 228.993 RON | 0 RON | 45.350 RON | 183.643 RON | 72.738 RON | 214.620 RON |
| 2023 | 59.749 RON | 173.824 RON | - | 38.950 RON | 134.874 RON | 3.764 RON | 229.809 RON |
| 2022 | 61.132 RON | 416.370 RON | - | 171.200 RON | 245.170 RON | 236.313 RON | 241.189 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,7% în 2025, după o scădere de 3,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,1%.
Marja netă a scăzut de la 75,9% în 2024 la 74,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 295.100 lei în 2025, față de 281.950 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 25,3% în 2024 la 41,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,7% | 74,6% | 295.100 lei | 41,0% |
| 2024 | -3,8% | 75,9% | 281.950 lei | 25,3% |
| 2023 | -1,1% | 78,2% | 293.200 lei | 1,6% |
| 2022 | - | 80,2% | 296.400 lei | 49,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.281 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 37,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 238.088 lei în 2025, calculată pe 602 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GMN PROSIT CONSULTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.