| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.850 RON | 115.850 RON | 114.292 RON | +574 RON | 1 |
| 2024 | 124.120 RON | 124.120 RON | 101.227 RON | +21.755 RON | 1 |
| 2023 | 86.957 RON | 87.207 RON | 104.676 RON | −18.168 RON | 1 |
| 2022 | 82.034 RON | 82.044 RON | 53.031 RON | +28.286 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.392 RON | 23.064 RON | 10.231 RON | 6.550 RON | 6.283 RON | 2.749 RON | 23.014 RON |
| 2024 | 7.920 RON | 22.961 RON | 0 RON | 5.700 RON | 17.261 RON | 2.476 RON | 28.405 RON |
| 2023 | 6.554 RON | 19.254 RON | - | 12.360 RON | 6.894 RON | 13.843 RON | 11.965 RON |
| 2022 | - | 35.855 RON | 203 RON | 13.360 RON | 22.292 RON | 3.548 RON | 32.307 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 6,7% în 2025, după o creștere de 42,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,2%.
Marja netă a scăzut de la 17,5% în 2024 la 0,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 97,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 115.850 lei în 2025, față de 124.120 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,0% în 2024 la 10,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -6,7% | 0,5% | 115.850 lei | 10,8% |
| 2024 | 42,7% | 17,5% | 124.120 lei | 8,0% |
| 2023 | 6,0% | -20,9% | 86.957 lei | 53,6% |
| 2022 | - | 34,5% | 82.034 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.281 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 20,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 37,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 238.088 lei în 2025, calculată pe 602 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ASCON PRAXIS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.