| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.458.568 RON | 1.582.578 RON | 962.655 RON | +560.989 RON | 1 |
| 2024 | 870.591 RON | 881.582 RON | 695.446 RON | +168.130 RON | 1 |
| 2023 | 1.405.657 RON | 1.816.151 RON | 1.384.951 RON | +416.339 RON | 1 |
| 2022 | 1.484.447 RON | 1.578.846 RON | 788.146 RON | +777.353 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.263.719 RON | 2.049.317 RON | 588.095 RON | 1.377.293 RON | 83.929 RON | 3.037.359 RON | 2.275.677 RON |
| 2024 | 3.546.557 RON | 1.233.073 RON | 856.578 RON | 261.568 RON | 114.927 RON | 3.065.690 RON | 1.714.688 RON |
| 2023 | 1.270.910 RON | 1.217.195 RON | 951.293 RON | 116.167 RON | 149.735 RON | 1.014.583 RON | 1.546.557 RON |
| 2022 | 482.040 RON | 1.076.448 RON | 128.723 RON | 60.925 RON | 886.800 RON | 447.000 RON | 1.130.219 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 67,5% în 2025, după o scădere de 38,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,6%.
Marja netă a crescut de la 19,3% în 2024 la 38,5% în 2025.
Profitul net a crescut cu 233,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.458.568 lei în 2025, față de 870.591 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 64,1% în 2024 la 57,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67,5% | 38,5% | 1.458.568 lei | 57,2% |
| 2024 | -38,1% | 19,3% | 870.591 lei | 64,1% |
| 2023 | -5,3% | 29,6% | 1.405.657 lei | 40,8% |
| 2022 | - | 52,4% | 1.484.447 lei | 28,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.385 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 62,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.841.210 lei în 2025, calculată pe 134 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PYRAMAL PHARMA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.