| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.520 RON | 94.520 RON | 31.606 RON | +52.875 RON | 1 |
| 2024 | 69.008 RON | 69.008 RON | 33.452 RON | +29.244 RON | 1 |
| 2023 | 72.720 RON | 72.720 RON | 17.501 RON | +46.561 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.885 RON | 112.514 RON | - | 45.000 RON | 67.514 RON | 66.324 RON | 53.075 RON |
| 2024 | 3.977 RON | 78.523 RON | - | 45.000 RON | 33.523 RON | 53.056 RON | 29.444 RON |
| 2023 | - | 55.361 RON | - | - | 55.361 RON | 8.600 RON | 46.761 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 37,0% în 2025, după o scădere de 5,1% în 2024.
Marja netă a crescut de la 42,4% în 2024 la 55,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 80,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 94.520 lei în 2025, față de 69.008 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 64,3% în 2024 la 55,5% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37,0% | 55,9% | 94.520 lei | 55,5% |
| 2024 | -5,1% | 42,4% | 69.008 lei | 64,3% |
| 2023 | - | 64,0% | 72.720 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 64 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8810 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 48,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 8810 a fost 398.149 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8810 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 41 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PROCARE LIFE DANIELA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.