| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 488.256 RON | 488.698 RON | 410.028 RON | +70.882 RON | 1 |
| 2024 | 504.327 RON | 613.152 RON | 417.705 RON | +187.133 RON | 1 |
| 2023 | 578.890 RON | 579.426 RON | 453.619 RON | +121.262 RON | 1 |
| 2022 | 493.183 RON | 511.451 RON | 392.338 RON | +115.278 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 498.904 RON | 121.124 RON | - | 9.009 RON | 112.115 RON | 361.773 RON | 258.255 RON |
| 2024 | 498.904 RON | 78.503 RON | - | 6.298 RON | 72.205 RON | 268.772 RON | 308.635 RON |
| 2023 | 391.278 RON | 64.256 RON | - | 3.541 RON | 60.715 RON | 334.032 RON | 121.502 RON |
| 2022 | 414.731 RON | 76.186 RON | - | 6.046 RON | 70.140 RON | 375.399 RON | 115.518 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 3,2% în 2025, după o scădere de 12,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,3%.
Marja netă a scăzut de la 37,1% în 2024 la 14,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 62,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 488.256 lei în 2025, față de 504.327 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 46,5% în 2024 la 58,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -3,2% | 14,5% | 488.256 lei | 58,3% |
| 2024 | -12,9% | 37,1% | 504.327 lei | 46,5% |
| 2023 | 17,4% | 20,9% | 578.890 lei | 73,3% |
| 2022 | - | 23,4% | 493.183 lei | 76,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.017 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 151.741 lei în 2025, calculată pe 2.622 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PREMIUM TEACHING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.