| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 369.747 RON | 371.696 RON | 114.795 RON | +251.690 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 286.458 RON | 297.617 RON | 64.354 RON | +230.733 RON | 2 |
| 2023 | 289.796 RON | 303.776 RON | 227.356 RON | +73.838 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 269.167 RON | 269.201 RON | 119.963 RON | +146.950 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.638 RON | 256.778 RON | - | 95.636 RON | 121.142 RON | 6.534 RON | 251.930 RON |
| 2024 | 2.413 RON | 232.867 RON | - | 156.886 RON | 75.981 RON | 4.307 RON | 230.973 RON |
| 2023 | 3.575 RON | 200.822 RON | - | 5.091 RON | 195.731 RON | 5.232 RON | 199.165 RON |
| 2022 | 4.737 RON | 200.478 RON | 38.802 RON | 6.272 RON | 155.404 RON | 6.204 RON | 199.011 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,1% în 2025, după o scădere de 1,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,2%.
Marja netă a scăzut de la 80,5% în 2024 la 68,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 369.747 lei în 2025, față de 143.229 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 1,8% în 2024 la 2,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,1% | 68,1% | 369.747 lei | 2,5% |
| 2024 | -1,2% | 80,5% | 143.229 lei | 1,8% |
| 2023 | 7,7% | 25,5% | 144.898 lei | 2,6% |
| 2022 | - | 54,6% | 269.167 lei | 3,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 177 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8560 în 2025, firma se află în primele 12% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 53,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 128.000 lei în 2025, calculată pe 57 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8560 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PLUS HR SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.