| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 292.870 RON | 328.626 RON | 318.883 RON | +4.176 RON | 1 |
| 2024 | 353.548 RON | 403.718 RON | 342.305 RON | +54.004 RON | 1 |
| 2023 | 266.515 RON | 267.615 RON | 228.032 RON | +37.718 RON | 1 |
| 2022 | 230.733 RON | 246.378 RON | 224.082 RON | +20.075 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194.384 RON | 379.210 RON | 346.419 RON | 19.392 RON | 13.399 RON | 457.409 RON | 127.726 RON |
| 2024 | 233.135 RON | 290.092 RON | 259.521 RON | 17.869 RON | 12.702 RON | 329.415 RON | 205.487 RON |
| 2023 | 20.631 RON | 277.641 RON | 244.267 RON | 9.404 RON | 23.970 RON | 166.799 RON | 151.483 RON |
| 2022 | 20.631 RON | 242.110 RON | 208.913 RON | 4.130 RON | 29.067 RON | 168.986 RON | 113.765 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 17,2% în 2025, după o creștere de 32,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,3%.
Marja netă a scăzut de la 15,3% în 2024 la 1,4% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 92,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 292.870 lei în 2025, față de 353.548 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 63,0% în 2024 la 79,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -17,2% | 1,4% | 292.870 lei | 79,7% |
| 2024 | 32,7% | 15,3% | 353.548 lei | 63,0% |
| 2023 | 15,5% | 14,2% | 266.515 lei | 55,9% |
| 2022 | - | 8,7% | 230.733 lei | 64,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.730 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 în 2025, firma se află în primele 41% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 229.468 lei în 2025, calculată pe 272 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la PINCOST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.