| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.185 RON | 272.353 RON | 235.046 RON | +31.731 RON | 1 |
| 2024 | 271.346 RON | 276.489 RON | 244.780 RON | +29.375 RON | 1 |
| 2023 | 189.840 RON | 206.940 RON | 187.695 RON | +17.612 RON | 1 |
| 2022 | 182.061 RON | 187.031 RON | 171.807 RON | +13.199 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 439.712 RON | 428.748 RON | 6.200 RON | 4.764 RON | 287.828 RON | 151.884 RON |
| 2024 | 0 RON | 461.036 RON | 433.480 RON | 2.800 RON | 24.756 RON | 340.883 RON | 120.153 RON |
| 2023 | - | 385.060 RON | 338.080 RON | 6.227 RON | 40.753 RON | 294.283 RON | 90.777 RON |
| 2022 | - | 253.875 RON | 230.009 RON | 3.961 RON | 19.905 RON | 180.710 RON | 73.165 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 0,3% în 2025, după o creștere de 42,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,3%.
Marja netă a crescut de la 10,8% în 2024 la 11,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 272.185 lei în 2025, față de 271.346 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 73,9% în 2024 la 65,5% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,3% | 11,7% | 272.185 lei | 65,5% |
| 2024 | 42,9% | 10,8% | 271.346 lei | 73,9% |
| 2023 | 4,3% | 9,3% | 189.840 lei | - |
| 2022 | - | 7,2% | 182.061 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.204 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 202.745 lei în 2025, calculată pe 313 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4712 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BRAIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.