| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.057.919 RON | 2.056.164 RON | 2.037.990 RON | +5.034 RON | 1 |
| 2024 | 1.810.769 RON | 1.811.510 RON | 1.797.933 RON | +4.258 RON | 1 |
| 2023 | 1.722.976 RON | 1.727.923 RON | 1.647.888 RON | +62.761 RON | 1 |
| 2022 | 1.296.250 RON | 1.296.295 RON | 1.193.461 RON | +89.871 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.957 RON | 663.274 RON | 108.465 RON | 506.183 RON | 48.626 RON | 842.332 RON | 9.532 RON |
| 2024 | 301.349 RON | 523.373 RON | 146.862 RON | 478.602 RON | -102.091 RON | 768.859 RON | 57.130 RON |
| 2023 | 151.268 RON | 632.767 RON | 62.184 RON | 521.261 RON | 49.322 RON | 681.163 RON | 102.872 RON |
| 2022 | 60.552 RON | 427.884 RON | 9.552 RON | 349.317 RON | 69.015 RON | 394.206 RON | 94.230 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,6% în 2025, după o creștere de 5,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,7%.
Marja netă a crescut de la 0,2% în 2024 la 0,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.057.919 lei în 2025, față de 1.810.769 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 93,2% în 2024 la 99,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,6% | 0,2% | 2.057.919 lei | 99,0% |
| 2024 | 5,1% | 0,2% | 1.810.769 lei | 93,2% |
| 2023 | 32,9% | 3,6% | 1.722.976 lei | 86,9% |
| 2022 | - | 6,9% | 1.296.250 lei | 80,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 555 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4681 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 2.584.424 lei în 2025, calculată pe 94 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4681 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la OPTIM PLUS TRADE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.