| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.864 RON | 209.154 RON | 181.453 RON | +23.934 RON | 1 |
| 2024 | 142.376 RON | 174.554 RON | 118.076 RON | +47.858 RON | 1 |
| 2023 | 140.781 RON | 175.080 RON | 109.532 RON | +65.548 RON | 1 |
| 2022 | 145.390 RON | 167.145 RON | 100.865 RON | +66.280 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.474 RON | 78.284 RON | - | 18.976 RON | 59.308 RON | 11.792 RON | 111.966 RON |
| 2024 | 49.099 RON | 47.459 RON | - | 6.066 RON | 41.393 RON | 8.527 RON | 88.031 RON |
| 2023 | 52.724 RON | 2.842 RON | - | 122 RON | 2.720 RON | 15.393 RON | 40.173 RON |
| 2022 | 54.309 RON | 1.081.344 RON | - | 1.014.651 RON | 66.693 RON | 1.161.028 RON | -25.375 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,0% în 2025, după o creștere de 1,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,5%.
Marja netă a scăzut de la 33,6% în 2024 la 14,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 170.864 lei în 2025, față de 142.376 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,8% în 2024 la 9,5% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,0% | 14,0% | 170.864 lei | 9,5% |
| 2024 | 1,1% | 33,6% | 142.376 lei | 8,8% |
| 2023 | -3,2% | 46,6% | 140.781 lei | 27,7% |
| 2022 | - | 45,6% | 145.390 lei | 102,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.053 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 183.604 lei în 2025, calculată pe 150 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la NITROPARC sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.