| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.025.230.489 RON | 3.046.231.192 RON | 2.975.538.969 RON | +42.601.753 RON | 440 ▲+8 |
| 2024 | 2.649.058.443 RON | 2.670.912.894 RON | 2.565.400.145 RON | +82.182.191 RON | 432 ▲+9 |
| 2023 | 2.066.663.354 RON | 2.090.012.319 RON | 2.050.125.506 RON | +36.480.021 RON | 423 ▲+12 |
| 2022 | 1.801.002.799 RON | 1.825.476.252 RON | 1.803.175.528 RON | +19.256.471 RON | 411 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.644.082 RON | 1.208.978.866 RON | 533.435.075 RON | 666.958.327 RON | 8.585.464 RON | 1.059.581.959 RON | 191.903.149 RON |
| 2024 | 45.893.828 RON | 1.075.937.883 RON | 574.791.489 RON | 485.078.225 RON | 16.068.169 RON | 903.482.635 RON | 209.301.396 RON |
| 2023 | 40.887.889 RON | 809.525.956 RON | 400.777.645 RON | 361.774.592 RON | 46.973.719 RON | 663.420.764 RON | 181.967.420 RON |
| 2022 | 39.849.171 RON | 635.784.003 RON | 367.643.406 RON | 254.605.020 RON | 13.535.577 RON | 529.826.992 RON | 145.487.398 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,2% în 2025, după o creștere de 28,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,9%.
Marja netă a scăzut de la 3,1% în 2024 la 1,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 432 la 440 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 6.875.524 lei în 2025, față de 6.132.080 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 80,5% în 2024 la 84,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,2% | 1,4% | 6.875.524 lei | 84,3% |
| 2024 | 28,2% | 3,1% | 6.132.080 lei | 80,5% |
| 2023 | 14,8% | 1,8% | 4.885.729 lei | 78,0% |
| 2022 | - | 1,1% | 4.382.002 lei | 78,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 984 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4650 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la NETWORK ONE DISTRIBUTION sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.