| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.530 RON | 113.701 RON | 91.722 RON | +18.963 RON | 1 |
| 2024 | 130.035 RON | 138.950 RON | 124.066 RON | +12.848 RON | 1 |
| 2023 | 99.075 RON | 107.989 RON | 66.783 RON | +35.695 RON | 1 |
| 2022 | 52.118 RON | 104.317 RON | 30.869 RON | +70.585 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 904.608 RON | 400.063 RON | 296.404 RON | 87.903 RON | 15.756 RON | 513.403 RON | 791.268 RON |
| 2024 | 914.513 RON | 355.592 RON | 247.500 RON | 94.549 RON | 13.543 RON | 489.629 RON | 772.305 RON |
| 2023 | 925.619 RON | 290.590 RON | 214.726 RON | 25.543 RON | 50.321 RON | 439.666 RON | 759.458 RON |
| 2022 | 937.232 RON | 164.213 RON | 145.993 RON | 16.078 RON | 2.142 RON | 351.684 RON | 723.762 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 18,8% în 2025, după o creștere de 31,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 26,5%.
Marja netă a crescut de la 9,9% în 2024 la 18,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 105.530 lei în 2025, față de 130.035 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 38,6% în 2024 la 39,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -18,8% | 18,0% | 105.530 lei | 39,4% |
| 2024 | 31,2% | 9,9% | 130.035 lei | 38,6% |
| 2023 | 90,1% | 36,0% | 99.075 lei | 36,2% |
| 2022 | - | 135,4% | 52.118 lei | 31,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.570 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 în 2025, firma se află în primele 50% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 109.250 lei în 2025, calculată pe 233 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MTI SHOOTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.