| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 881.581 RON | 882.386 RON | 845.239 RON | +25.721 RON | 2 |
| 2024 | 612.912 RON | 613.279 RON | 595.902 RON | +4.311 RON | 2 |
| 2023 | 566.179 RON | 566.536 RON | 520.809 RON | +40.064 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 427.477 RON | 469.942 RON | 372.263 RON | +93.385 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.416 RON | 725.388 RON | 712.481 RON | 8.544 RON | 4.363 RON | 512.696 RON | 279.108 RON |
| 2024 | 104.329 RON | 691.539 RON | 666.756 RON | 10.039 RON | 14.744 RON | 544.937 RON | 250.931 RON |
| 2023 | 146.296 RON | 705.222 RON | 672.073 RON | 8.520 RON | 24.629 RON | 604.898 RON | 246.620 RON |
| 2022 | 4.447 RON | 556.965 RON | 539.166 RON | 12.229 RON | 5.570 RON | 354.858 RON | 206.556 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 43,8% în 2025, după o creștere de 8,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,3%.
Marja netă a crescut de la 0,7% în 2024 la 2,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 496,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 440.790 lei în 2025, față de 306.456 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 68,5% în 2024 la 64,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43,8% | 2,9% | 440.790 lei | 64,8% |
| 2024 | 8,3% | 0,7% | 306.456 lei | 68,5% |
| 2023 | 32,4% | 7,1% | 283.090 lei | 71,0% |
| 2022 | - | 21,8% | 427.477 lei | 63,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.570 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 38,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 36% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 8 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la C_LOCK GAMES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.