| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.456.596 RON | 1.456.655 RON | 1.098.025 RON | +317.478 RON | 2 |
| 2024 | 599.169 RON | 601.766 RON | 771.249 RON | −184.354 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 83.171 RON | 83.181 RON | 189.111 RON | −106.873 RON | 1 |
| 2022 | 29.209 RON | 29.209 RON | 28.314 RON | +622 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262 RON | 1.680.591 RON | 1.112.879 RON | 308.570 RON | 259.142 RON | 1.584.109 RON | 96.744 RON |
| 2024 | 1.062 RON | 1.355.104 RON | 975.141 RON | 319.904 RON | 60.059 RON | 1.576.901 RON | -220.735 RON |
| 2023 | 2.662 RON | 1.131.783 RON | 837.474 RON | 231.699 RON | 62.610 RON | 1.170.851 RON | -36.406 RON |
| 2022 | 262 RON | 679.928 RON | 456.451 RON | 115.349 RON | 108.128 RON | 609.722 RON | 70.468 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 143,1% în 2025, după o creștere de 620,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 268,1%.
Marja netă a crescut de la -30,8% în 2024 la 21,8% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 728.298 lei în 2025, față de 299.584 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 116,3% în 2024 la 94,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 143,1% | 21,8% | 728.298 lei | 94,2% |
| 2024 | 620,4% | -30,8% | 299.584 lei | 116,3% |
| 2023 | 184,7% | -128,5% | 83.171 lei | 103,2% |
| 2022 | - | 2,1% | 29.209 lei | 89,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.390 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4755 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 140,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 564.355 lei în 2025, calculată pe 55 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4755 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 21 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 5 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la MG TEHNIC DESIGN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.