| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180.230 RON | 1.600.350 RON | 251.100 RON | +1.338.212 RON | 1 |
| 2024 | 131.090 RON | 1.886.297 RON | 201.032 RON | +1.415.439 RON | 1 |
| 2023 | 100.847 RON | 332.952 RON | 335.833 RON | −8.541 RON | 1 ▼-2 |
| 2022 | 6.169.910 RON | 7.746.868 RON | 3.058.691 RON | +4.661.425 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.306.229 RON | 3.291.819 RON | 938.586 RON | 2.175.879 RON | 105.922 RON | 3.966.555 RON | 1.438.212 RON |
| 2024 | 2.306.229 RON | 2.683.269 RON | 938.586 RON | 1.477.189 RON | 196.062 RON | 1.427.894 RON | 3.368.323 RON |
| 2023 | 2.306.229 RON | 3.100.369 RON | 938.586 RON | 1.997.692 RON | 92.659 RON | 460.433 RON | 4.752.884 RON |
| 2022 | 2.400.229 RON | 8.855.156 RON | 1.012.110 RON | 4.921.166 RON | 2.850.448 RON | 6.300.679 RON | 4.761.425 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 37,5% în 2025, după o creștere de 30,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 69,2%.
Marja netă a scăzut de la 1.079,7% în 2024 la 742,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 180.230 lei în 2025, față de 131.090 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 28,6% în 2024 la 70,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37,5% | 742,5% | 180.230 lei | 70,9% |
| 2024 | 30,0% | 1.079,7% | 131.090 lei | 28,6% |
| 2023 | -98,4% | -8,5% | 100.847 lei | 8,5% |
| 2022 | - | 75,6% | 2.056.637 lei | 56,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.213 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.324 lei în 2025, calculată pe 450 firme.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 8299 a fost 312.504 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la MATRIXCOMP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.